Цей сайт є складовою загального Учнівського порталу Віркабісту (віртуального кабінету історії) і розрахований тільки на учнів 9-х класів.

Вчителі історії, що навчають учнів 9-х класів, будуть викладати тут матеріали з уроків та для домашнього завдання.

З цього сайту через меню Сайти Віркабісту (ліворуч) можна потрапити до загального Учнівського порталу, а також до сайту ІКТ для учнів (інформаційно-комунікаційні технології для учнів).

Головну інформацію сайту для учнів 9-х  можна знайти завдяки меню Сторінки сайту (також ліворуч).

Історія України -  навчальні матеріали з уроку (документи, презентації, відео), що розглядалися на уроці, додаткові матеріали, вимоги програми та рекомендації вчителя, лабораторно-практичні роботи з історії

Всесвітня історія - навчальні матеріали з уроку (документи, презентації, відео), що розглядалися на уроці, додаткові матеріали, вимоги програми та рекомендації вчителя.

Правознавство - навчальні матеріали з уроку (документи, презентації, відео), що розглядалися на уроці, додаткові матеріали, вимоги програми та рекомендації вчителя з правознавства

Факультатив з історії - матеріали з факультативних  (додаткових) занять з учнями з історії  України про історичні особистості.

Домашні завдання - що задано додому з обох предметів.

Цікава історія - цікаві факти з історії та історичних наук поза шкільною програмою. Матеріали сюди можуть розміщувати і вчителі, і учні, і батьки, щоби поділитися своїми знахідками.

Формуємо вміння - перелік загальнонавчальних, спеціальних історичних та ІКТ-вмінь, якими учні 9-х класів повинні оволодіти протягом навчального року, та рекомендації і пам'ятки щодо їх вдосконалення.

Конкурси та вікторини - положення та роз'яснення про шкільні та інші конкурси з історії, в тому числі про Міжнародний конкурс юних істориків "Лелека", в якому можуть брати учні 9-х класів; також про про результати конкурсів.

Учнівські проекти - пояснення щодо організацію учнівського проектування, теми проектів, консультації учнів, а також повідомлення про учнівські проекти з історії, про цікаві історичні події.

Історичні карти - галерея історичних карт з історії України з курсу 9-го класу, які будуть корисними при підготовці домашніх завдань до уроку.

Бібліотека - електронна бібліотека підручників, посібників та атласів для учнів 9-х класів, які можна завантажити в планшети та електронні книжки.

Форуми по 9-м класам - майданчики для обговорення складних питань та незрозумілих моментів між вчителем і учнями, вчителем і батьками, між самими учнями.

Деякі корисні і цікаві матеріали сайту можна знайти завдяки верхнього меню:

 • Новини - новини порталу Віркабіст та для учнів 9-х класів, новини сайту (які нові матеріали з'явилися);
 • Нові статті - де збираються всі нові статті за хронологічним порядком появи їх на сайті (найсвіжіші);
 • Файли - де є не тільки електронні підручники, але й інші корисні матеріали;
 • Тести - де передбачено розміщення тестів та завдань вікторин для 9-х класів;
 • Фотоальбоми - де можна знайти не тільки історичні карти, а також і світлини з навчального процесу, конкурсні малюнки учнів;
 • Відео - підбірка відео з курсу історії, а також відеоуроки та відеоінструкції;
 • FAQ (запитання/ відповіді) - де учні і батьки можуть задати питання до вчителя;
 • Форуми - не тільки для учнів, а також і для батьків, для обговорення важливих питань;
 • Блог вчителя - де будуть вчительські нотатки по аналізу письмових робіт учнів, аналізу уроків, думки та настрої вчителя, подяки та поздоровлення.
 • Посилання - це посилання на корисні сайти та інтернет-ресурси;
 • Написати вчителю - форма для написання електронного листа вчителю.